Ons team

Gilen Real Estate kan rekenen op een enthousiast team, ieder met de juiste ervaring binnen zijn of haar expertise, van bouw tot commerciële opvolging en financiën.

Rudi Gilen

Gedelegeerd bestuurder

rudi@gilen.com

Laurens Gilen

Gedelegeerd bestuurder

laurens@gilen.com

Claire Roggen

Financieel en administratief verantwoordelijke

claire@gilen.com

Manu Nédée

CFO

manu@gilen.com

Nathalie Pirard

Commercieel verantwoordelijke

nathalie@gilen.com

Jolien Coninx

Office manager

jolien@gilen.com

Philippe Maes

Legal Counsel & Development

philippe@gilen.com

Axel Lowier

Technisch directeur

Eric Thirion

Verantwoordelijke aftersales

eric@gilen.com

Tibo Jonckers

Accountancy

Zin om je bij dit team
te vervoegen?

Gilen Real Estate is steeds op zoek naar nieuw talent. Denk jij dat je de skills in huis hebt om ons tot het volgende niveau te tillen? Bezorg ons je CV en laat ons weten wat jouw toegevoegde waarde in ons team zou zijn.